Під час перереєстрації виявлено вантажівки з незаконно зміненим номером шасі


05 Квітня 2018

слайд 9

Транспортні засоби із кустарно зміненим ідентифікаційним номером шасі виявлено водночас у двох територіальних сервісних центрах МВС Запорізької області.

Так до сервісного центру МВС у Пологах звернувся мешканець м. Мелітополя для перереєстрації автомобіля КАМАЗ, 1986 року випуску. Вантажівка була придбана у попереднього власника з Херсонщини на підставі доручення, а у сервісний центр МВС м. Запоріжжя з метою перереєструвати транспортний засіб ЗИЛ-ММЗ 4502 звернулася місцева жителька, яка також діяла за дорученням.

В результаті проведення експертного дослідження було встановлено, що номер рами (шасі)  вантажівки КАМАЗ, підлягав зміненню шляхом видалення верхнього шару металу з номерного майданчика рами який містив первинне заводське маркування з послідуючим кустарним нанесенням символів, а заводська табличка з номером шасі транспортного засобу ЗИЛ-ММЗ 4502, закріплена не заводом виробником (кустарно).

Матеріали справ та автомобілі передані до поліції для подальшого з’ясування обставин.

Слід додати, що у схожих ситуаціях можуть опинитися й інші автовласники, які купують транспортні засоби за дорученням.

Для того, аби не потрапити в схожу ситуацію при купівлі транспортних засобів слід звертатися до сервісних центрів МВС. Саме тут Ви маєте можливість скласти безкоштовний договір купівлі-продажу, а фахівці та експерти обов’язково перевірять транспортний засіб та супроводжуючі на нього документи з метою з’ясувати чи є обмеження для перереєстрації, або ознаки підробки.

Адреси та графік роботи сервісних центрів МВС можливо переглянути за посиланням http://zpr.hsc.gov.ua/kontakti/kontakti-gsts-pidrozdiliv/