В сервісному центрі МВС відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей


01 Червня 2018

IMG_7944

У перший  літній  день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

Саме в цей святковий день ми традиційно запросили до сервісного центру нового зразка на пізнавальну екскурсію дітей Запорізької школи №88, під час якої  ознайомили найменших громадян нашої держави з якісними стандартами державного сервісу.

З початку діти спробували себе в ролі адміністраторів центру, а фахівці допомогли самостійно зареєструвати автомобіль.

Дуже зацікавила маленьких відвідувачів розповідь про порядок отримання посвідчення водія, а безліч емоцій, визвала участь у процедурі його друку.

Організатори заходів, дітям-відвідувачам надали можливість оглянути та посидіти в пересувному мобільному центрі, який надає адміністративні послуги у більш віддалених містах та селищах, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС.

Наприкінці екскурсії, хлопчиків та дівчат привітали з завершенням навчального року та Днем захисту дітей, побажали їм радісного і змістовного відпочинку під час літніх канікул та вручили солодкі подарунки.