В Енергодарі презентували оновлений сервісний центр МВС


06 Червня 2018

IMG_8238

В Запорізькій області презентували 6ий оновлений сервісний центр МВС.

Адреса центру: м. Енергодар, вул. Будівельників, 21.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, субота з 9:00

до 16:45. Неділя та понеділок – вихідні.

Презентація нового сервісного центру МВС відбулася за участі обласної та Енергодарської міської рад.

Незалежно від місця реєстрації в оновленому сервісом центрі МВС можна швидко замінити й отримати посвідчення водія, зареєструвати та перереєструвати авто, отримати довідку про несудимість.

«Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, сучасний та зручний. Є буккросинг полиці, зручний під’їзд для відвідувачів, передбачені зручності для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення» — коментує в.о. начальника регіонального сервісного центру МВС Анатолій Романенко.

У тих населених пунктах Запорізької області, де немає стаціонарних центрів, послуги громадянам надає мобільний сервісний центр МВС, який запрацював в області з квітня 2017 року. За час своєї роботи пересувний сервісний центр вже надав понад 1100 адміністративних послуг мешканцям області.

В новоствореній структурі сервісних центрів МВС відбувся ряд важливих впроваджень, серед яких: онлайн-замовлення довідки про несудимість, впровадження нових екзаменаційних питань, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія – тепер вони є у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС. Також на сайті працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту з ПДР.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua, а подивитись відеоінструкції про порядок отримання послуг – на Youtube-каналі Головного сервісного центру МВС.