Надання послуг мобільним сервісним центром МВС


26 Листопада 2018

МСЦ !_001

За підсумками роботи мобільного сервісного центру МВС у 2018 році до органів місцевого самоврядування про необхідність отримання послуг надійшов 801 запит. Мешканці віддалених містечок і селищ Запорізької області вже встигли оцінити швидкість та зручність надання адміністративних послуг, про що свідчить постійне надходження подяк як від органів самоврядування, так і громадян.

За допомогою пересувного сервісного центру МВС громадяни зареєстрували або перереєстрували 264 транспортні засоби, 182 особи замінили посвідчення водія, 294 людини надали запити, а головне отримали під час повторного візиту мобільним сервісним центром, довідки про відсутність (наявність) судимості.

Нагадаємо, аби замовити виїзд мобільного сервісного центру МВС у своє місто, громадяни мають подати заяву до органу місцевого самоврядування.

Графік курсування, години прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС Запорізької області у розділі «Мобільні СЦ».