A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В територіальному сервісному центрі МВС виявлено незаконну автівку


17 Липня 2019

   В регіональному сервісному центрі МВС в Запорізькій області знову і знову застерігають громадян від легковажних рішень, стосовно придбання вживаних транспортних засобів. Все частіше фахівцям сервісних центрів МВС доводиться засмучувати своїх клієнтів. Громадяни купують за дорученням автівки, а потім дізнаються, що їх транспортний засіб або ж викрадений, а бо ж «перебитий».

    З початку року на території області адміністратори сервісних центрів МВС відмовили 33 клієнтам в наданні послуг з реєстрації та перереєстрації. Адже транспортні засоби, які були надані на огляд експертам, мали ознаки підробки ідентифікаційних номерів.

   Черговим прикладом стала нещодавня спроба перереєстрації автомобіля марки «ОПЕЛЬ ВЕКТРА» в територіальному сервісному центрі №2341, що розташований у обласному центрі.

    Місцевий мешканець придбавши по дорученню авто в Полтавській області через декілька тижнів потому звернувся до сервісного центру МВС м.Запоріжжя для перереєстрації свого автомобіля. Працівниками сервісного центру було перевірено документи та направлено на огляд автівку до експерта.

   Під час проведення експертного дослідження судовим експертом було встановлено, що «на досліджуваному транспортному засобі в місці нанесення номера кузова наварений фрагмент металу з кустарно нанесеним номером. Таблички з дублюючим номером кузова мають сліди перезакріплення. Бланк свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, за своїми характеристиками має ознаки технічної підробки».

    Наразі за вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

    Шановні громадяни, аби не потрапити в схожу ситуацію при купівлі транспортних засобів слід звертатися за допомогою до сервісних центрів МВС. Саме тут Ви маєте можливість здійснити перереєстрацію, а фахівці та експерти обов’язково перевірять транспортний засіб та супроводжуючі на нього документи з метою з’ясувати чи не перебувають в розшуку або чи не мають ознак підробки.

    Кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

    Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (061) 224-30-04 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Запорізькій області.