A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Проходити іспит майбутні водії відтепер будуть на нових іномарках


30 Вересня 2019

Сьогодні в регіональному сервісному центрі МВС в Запорізькій області презентували нові автомобілі, на яких майбутні водії здаватимуть іспит  на право отримання посвідчення водія.

Запорізька область на сьогоднішній день одна із перших поки в Україні, яка за сприянням місцевих органів влади знайшла можливість почати оновлювати автопарк транспортних засобів, за допомогою яких майбутні водії здаватимуть практичні навички водіння для отримання водійського посвідчення.

Не для кого вже не є секретом той факт, що щорічно в країні зростає кількість транспорту, рівень і якість якого вже не той, що був у минулому столітті. Так званих «вітчизняних» авто з кожним роком стає все менше. Тому і вимоги до транспорту, на якому навчаються майбутні водії, також змінюються.

В одному тільки територіальному сервісному центрі МВС щоденно екзаменуються близько 50 чоловік , тому заміна учбових автомобілів  — це необхідність та вимога часу. Старі авто експлуатуються в такому режимі більше, ніж по 10-15 років і у з’вязку з цим вони не тільки технічно, але і морально вже не відповідають вимогам теперішнього часу.

Під час урочистої акції начальник РСЦ МВС в Запорізькій області Анатолій Романенко, виступаючи перед журналістами, наголосив: «Сьогодні сервісні центри МВС – лідер з надання державних послуг. В основі успіху – люди, ефективність рішень та передові технології. Підняти рівень державного сервісу – це пріоритет та основна мета керівництва міністерства внутрішніх справ України. А передача новеньких іномарок в територіальні сервісні центри МВС міста Запоріжжя і міста Мелітополя, це тільки     початок — на черзі міста Бердянськ, Енергодар, Пологи та Василівка.»