A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС — видача довідки про несудимість


26 Листопада 2019

Отримання довідки щодо несудимості – одна з найпопулярніших послуг в сервісних центрах МВС, яка надається безкоштовно. Щомісяця більше півтори тисячі клієнтів отримують цей документ. Громадянам він потрібен для працевлаштування, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю, оформлення громадянства тощо.
З початку поточного року 17 тисяч 639 клієнтів вже отримали з персонально-довідкового обліку відомості про себе. Найчастіше відвідувачі замовляють документ онлайн на сайті zpr.hsc.gov.ua або hsc.gov.ua й потім лише приходять до адміністраторів сервісних центрів МВС аби забрати довідку.
Щоб замовити довідку онлайн – безкоштовно, 24/7, необхідно:
— зайти на сайт zpr.hsc.gov.ua або hsc.gov.ua;
— зареєструватися через електронний цифровий підпис (ЕЦП) або BankID;
— заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;
— отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;
— забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.
Також можливо замовити безпосередньо в державній установі для цього лише необхідно надати адміністраторам документ, що посвідчує особу. Довідку про несудимість може також отримати представник, надавши документ, що посвідчує його особу, оригінал та копію нотаріально засвідченої довіреності, що уповноважує на отримання довідки про несудимість, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.
Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.
Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (061) 224-30-04 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Запорізькій області.