A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Послуги сервісних центрів МВС надаватимуть у ЦНАП м. Бердянська


31 Березня 2021

Регіональний сервісний центр МВС в Запорізькій області розпочав співпрацю з Центром надання адміністративних послуг міста Бердянська. Розширення географії надання послуг сервісних центрів МВС стало можливим завдяки реалізації підписаних узгоджених рішень про співпрацю з органами місцевого самоврядування. Наша спільна мета – зробити послуги більш доступними та комфортними для громадян.

Відтепер отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС стало ще зручніше. Так, відсьогодні у Центрі надання адміністративних послуг (м. Бердянськ, пр. Азовський, 37/9) можна:

  • відновити посвідчення водія у випадку втрати, викрадення або його заміни;
  • отримати послугу первинної реєстрації авто;
  • перереєструвати авто у випадку зміни анкетних даних;
  • зареєструвати газобалонне обладнання на своєму транспортному засобі.

 «Ми вдячні органам місцевого самоврядування за ініціативу. Очікуємо, що співпраця державних установ сприятиме децентралізації державних послуг, зменшить навантаження на сервісні центри МВС, забезпечить максимальне наближення послуги до споживача» – наголосив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Запорізькій області Андрій Андреєв.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті Головного сервісного центру МВС.