A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оновлений сервісний центр МВС презентували у місті Василівка Запорізької області


07 Лютого 2018

У місті Василівка Запорізької області презентували оновлений сервісний центр МВС, де 6 співробітників щоденно надаватимуть громадянам більше 50 послуг.

Оновлення центру за адресою вул. Невського, 89 відбулося за сприянням обласної, міської та Василівської районної рад.

Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, він не тільки має функціональні зручності, а ще й візуальні особливості. Тут з комфортом можливо зачекати свою чергу, обладнаний полицями для буккросингу, зручними паркомісцями та передбачені зручності для людей з інвалідністю.

Серед основних послуг – реєстрація авто, видача та заміна посвідчення водія, видача довідок про несудимість.

«Наразі сервісні центри МВС активно працюють над розширенням онлайн сервісів для громадян, що мають оптимізувати та перевести структуру на новий етап роботи» – зазначив в.о. заступника начальника Головного сервісного центру МВС Артем Коробка.

У тих населених пунктах Запорізької області, де немає стаціонарних центрів, послуги громадянам надає мобільний сервісний центр МВС, який запрацював в області з квітня 2017 року. За час своєї роботи пересувний сервісний центр вже надав понад 520 адміністративних послуг мешканцям області.

Крім того, у 2017 році сервісні центри МВС запровадили ряд нововведень, серед яких: онлайн тренажер для перевірки знань правил дорожнього руху, замовлення довідок про несудимість онлайн, сервіс перевірки документів для подорожі за кордон на авто.

Такими зручностями можна скористуватись на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами: отримати консультації щодо послуг можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук.